REGISTRACIJA VILNIUJE IR KAUNE   

Miela mūsų bendruomene,

Naujiems metams prasidėjus, mes tradiciškai peržiūrime projekto rezultatus bei tikslus, kuriuos pavyko pasiekti. Dėl pasaulinės pandeminės situacijos 2020 metai projektui "Susitikim, mieli senjorai" buvo kupini iššūkiu, tačiau džiaugiamės, kad kartu su Jums - juos įveikėmė. Labai tikimės, kad greit ir vėl galėsime grįžti ir prie pagrindinės projekto idėjos - susitikti.

Pradėjome pasiruošimą 2021 metų projekto "Susitikim, mieli senjorai" sezonui. Šis projekto sezonas ir mums ir Jums bus jubiliejinis - penktasis, todėl norime, kad jis būtų tikrai įsimintinas tiek Jums, tiek mums.

Todėl prašome Jūsų užpildyti šią mūsų parengtą apklausą ir visiems kartu nuspręsti kokias veiklas galėtumėme Jums pasiūlyti ir kaip galėtumėme tobulėti. Užtruksite 5 minutes, o apklausa - anonimiška, todėl drąsiai ir atvirai rašykite tai - ką galvojate.

Spauskite nuorodą:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeTBrF2NNc80Noz2BQUeB-nrd7pO5FkoPHNiwR-Tz9Eefc_7Q/viewform?fbclid=IwAR0pVravPg7DYMfVzX8RAJCi_90CJUlbc5-03ksiW6BIFgntOlmDbnTmz2s

KVIEČIAME REGISTRUOTIS

Į ŠIUO METU VYKSTANČIUS UŽSIĖMIMUS:

Kūrybinės dirbtuvės - dekupažas;

Dailės terapija - fraktalinis piešimas;

Dailės terapija - koliažo technika;

Mezgimo užsiėmimai;

Kalanetika.

© 2020 "Susitikim, mieli senjorai"

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now